چرا مهریاد؟

سامانه مدیریت یادگیری یا Learning Management System(LMS) از جمله مهمترین نرم افزارهای مورد نیاز در بستر یادگیری الکترونیکی می باشد که از طریق آن می توان تجربه موفق و لذت بخش یادگیری را با فرایند پیاده ­سازی سریع و آسان محیط کلاس درس و طراحی سناریوی اختصاصی آموزش مثابه کلاس های حضوری تعریف کرد.

سامانه مدیریت یادگیری دارای قابلیت های فراوانی برای طراحی فعالیت های یاددهی – یادگیری در سطوح بالای شناختی و توسعه مهارت های شناختی با توجه به ویژگی‌ها و نیازهای فردی دانش پذیران می‌باشد. این سیستم با وجود ابزارهای متنوعی به صورت هم زمان و غیرهمزمان در محیط یادگیری الکترونیکی فرصت توسعه ابعاد اجتماعی، تعامل و همیاری در یادگیری را فراهم می‌کند. در واقع متناسب با نظریه سازاگرایی این سیستم با تمرکز بر فرایندهایی که از آن طریق یادگیرنده در حین تعامل در محیط یادگیری الکترونیکی با محتوای آموزشی، سایر دانش پذیران، اساتید و دستیاران ساختار ذهنی اش را می‌سازد.

امکانات موجود در این سامانه، ارتقای کیفیت تجربه یادگیری را از انتقال صرف اطلاعات و محتوای آموزشی به ساخت دانش با همیاری، امکانپذیر ساخته است. در واقع در این سامانه، یادگیری عمیق از طریق دریافت اطلاعات با تامل، تجربه و تعامل اجتماعی از طریق به کارگیری صحیح قابلیت‌‌های سیستم حاصل می‌شود.

سامانه کلاس مجازی به تجربه یادگیری تعاملی و جذاب و در عین حال محیطی کنترل شده کمک می کند. کلاس های مجازی ویژگی هایی را ارائه می دهند که فراتر از تجربه در کلاس حضوری است. اساتید می توانند قبل از شروع درس برای تهیه مطالب به کلاس درس دسترسی داشته باشند. این مطالب و همچنین ضبط جلسه بعد از کلاس به عنوان مرجع آموزشی در دسترس کاربران می باشد. کاربران می توانند از هر دستگاهی که می توانند به اینترنت متصل و به سامانه کلاس مجازی وارد شوند. این نوع انعطاف پذیری امکان بهره­ مندی از محتوای آموزشی بدون محدودیت زمانی و مکانی را برای کاربران مهیا می سازند.

یکی دیگر از مزایای اصلی این سامانه، تسهیل ردیابی پیشرفت دانش پذیران است. اساتید می توانند از داده هایی مانند حضور در کلاس و میزان فعالیت دانش پذیران در هدایت و ترسیم مسیر یادگیری و توسعه فردی استفاده کنند. آنها می توانند پیشرفت هر دانش پذیر را از طریق نظرسنجی و تحلیل آنلاین بررسی، نقاط قوت و ضعف او را شناسایی و توصیه ها و راهکارهای مناسب ارائه کنند.

به راحتی می توانید با کلیک برروی گزینه عضویت که در ابتدای صفحه قرار دارد در سایت عضو شده و سپس در دوره مورد نظر خود ثبت نام نمائید.

 

لینک ثبت نام

 

 

ما در مهریاد به پشتوانه‏ سابقه‏ 15 ساله موفق مؤسسه آموزش عالی مهرالبرز شما را تا تحقق موفق ایده هایتان یاری می کنیم.