باشگاه يادگیری مهرالبرز، تنها مرکز تخصصی-آکادمیک ارائه ­دهنده خدمات جامع پیاده ­سازی آموزش الکترونیکی

با پیشرفت فناوری و روش های آموزش و تغییر سبک زندگی افراد، برگزاری وبینار و دوره های آموزشی آنلاین برای دانش پذیران از جذابیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است. باشگاه یادگیری با تکیه بر تجربه 13 ساله موسسه آموزش عالی مهرالبرز در زمینه یادگیری الکترونیکی، به عنوان مرکز تخصصی-آکادمیک آموزش الکترونیکی فعالیت خود را از سال 1397 به صورت رسمی آغاز نمود. انتقال دانش و تجربه نوین در حوزه آموزش های حرفه ای و مهارتی، توانمندسازی و ارتقاء سبک آموزش به صورت الکترونیکی ماموریت اصلی باشگاه یادگیری مهرالبرز تعریف شده است. اصلی ترین فعالیت های ما آموزش مجازی، برگزاری وبینار، تولید محتوای الکترونیکی، ارائه خدمات مشاوره و آموزش الکترونیکی در قالب یک بسته جامع می باشد.

باشگاه يادگيری مهرالبرز با توسعه‌ تیم خود توانسته پروژه‌های ارزشمندی را اجرا نماید. با توجه به آن که باشگاه اهداف بزرگی را برای آینده‌ خود در نظر گرفته‌ است، هر روز در حال بهبود کیفیت و توسعه خدمات خود است. برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات باشگاه مطلع شوید، می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

باشگاه يادگیری مهرالبرز به سازمان­ ها کمک می­ کند تا نیروی کار ماهر را برای پیشبرد اهدافشان در آینده توانمند سازند. ما نقش مهمی در ساختن محیط‌های یادگیری مؤثر در طی تجربه تحول‌آفرین مشتریان خود ایفا می‌کنیم.

ما معتقدیم که یادگیری الکترونیکی مفهومی بیش از یک پلتفرم یا دسترسی به محتواست. این سبک آموزش مستلزم ترکیب مناسبی از پداگوژی، فناوری‌های پیشرفته، یکپارچه‌سازی محتوای آموزشی با طراحی ماهرانه همراه با حاکمیت و هدایت استراتژیک است که جامعه علمی و تیم متخصص باشگاه می‌تواند به ارمغان بیاورد.

ما می­ دانیم که هر سازمان منحصر به فرد و سزاوار توجه ویژه­ است. باشگاه با ترسیم نقشه یادگیری متمایز و مهارت ­های توسعه فردی به صورت اختصاصی به مشتریان خود کمک می کند تا بهترین مسیر رو به جلو را شکل دهند و به اهداف خود برسند.

باشگاه با تحلیل “چیستی”، “چرایی” و “چگونگی” سبک یادگیری، رویکردی شخصی ­سازی‌شده و مبتنی بر داده‌ها را با هدف ایجاد تغییرات مثبت در عادت‌های یادگیرنده و توسعه مهارت‌ها و دانش وی خلق می ­کند.

مأموریت ما

خلق فرصت ­های فراگیر یادگیری در ابعاد فردی، سازمانی و آکادمیک

چشم انداز ما

ارائه راهکارهای جامع یادگیری الکترونیکی مبتنی بر دانش و فناوری روز

ما در باشگاه يادگیری مهرالبرز به پشتوانه‏ سابقه‏ 15 ساله موفق مؤسسه آموزش عالی مهرالبرز شما را تا تحقق موفق ایده هایتان یاری می کنیم.
ما با ارائه طیف متنوع و جامعی از محصولات و خدمات در حوزه یادگیری الکترونیکی شما را در بهره مندی از بهترین کیفیت سرویس های موجود یاری می نماییم، اعم از:

مشاوره، نیازسنجی و طراحی نقشه منحصربه فرد یادگیری سازمان

وبینارهای آموزشی

نظام ارزیابی و اثربخشی یادگیری الکترونیکی

مدیریت پروژه های پیاده سازی یادگیری الکترونیکی

ارائه زیرساخت های یادگیری الکترونیکی: سامانه مدیریت یادگیری، سامانه کلاس مجازی، اپلیکیشن موبایل، پرتال فروش دوره ها و …

ضبط، تولید و تدوین محتوای الکترونیکی چند رسانه ای

توانمندسازی در یادگیری الکترونیکی

طراحی مسیر یادگیری شخصی

طرح ریزی، طراحی و برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای و مهارتی