مهارت های هفتگانه ICDL - سطح یك

در تاریخ 24 مرداد 1398

 • مدت زمان دوره

  25 ساعت
 • کد دوره

  10026
 • امتیاز 5 از 5

اهداف دوره :

در عصر حاضر که تمامی فعالیت ها وابسته به فناوری اطلاعات و ارتباطات است، لازمه استخدام در سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی و موفقیت در هر شغل و سمت، آشنایی اولیه با مهارت های هفت گانه ICDL License می باشد.

به صورت رسمی، مدرک ICDL به عنوان یک مدرک بین المللی و رسمی شناخته می شود که در بیش از 150 کشور جهان معتبر است و بر طبق آمار رسمی جهان تا به امروز بیش از 14 میلیون نفر موفق به اخذ مدرک رسمی آن شده اند.

این دوره از هفت مهارت مبانی کامپیوتر، اینترنت، وب و چهار نرم افزار مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت به نام های WORD، EXCEL، ACCESS و POWER POINT تشکیل شده است. توانمند شدن در این هفت حوزه توانایی کار با کامپیوتر کارمندان را تضمین می کند و برای کارمندان، مهارتهای کامپیوتری قابل ملاحظه ای ایجاد می کند. بنابراین می توان گفت گذراندن این دوره برای پرسنل سازمان های و خود آن سازمان مزایای بسیاری را خواهد داشت. کاهش هزینه های پشتیبانی فناوری اطلاعات  و کاستن از وقت تلف شده ناشی از فقدان دانش و روش های کاری غیر موثر در حوزه فناوری اطلاعات مهمترین دستاوردهای این سری آموزش می باشد.

بر این اساس، این دوره آموزشی برای ارائه هفت مفهموم اساسی ICDL طراحی و در دو بخش ارائه شده است. در بخش اول سه آموزش بنیادین مبانی کامپیوتر، وب، اینترنت به همراه یکی از نرم افزارهای کاربردی مجموعه آفیس به نام POWER POINT ارائه می گردد.

شرایط شرکت کنندگان:

در این دوره افراد ذیل صلاحیت شرکت را دارا خواهند بود:

1- کلیه افراد در بدو استخدام شرکت ها و سازمان ها

2- تمامی کارمندان و کارشناسان سازمان ها و شرکت ها

در این دوره چه آموزش هایی داده میشود؟

 • 1- آشنایی کامل فراگیران با مبانی کامپیوتر

  2- آشنایی و توانمندی در کار با سیستم عامل ویندوز

  3- آشنایی و توانمندی استفاده از اینترنت و پیشبرد اهداف شغلی با فراگیری آن

  4- آشنایی با ابزار POWER POINT و توانمندی در تولید گزارشات مصور در محیط شغلی با استفاده از این نرم افزار  

  محتوا:

  1. مبانی کامپیوتر
  2. ویندوز
  3. اینترنت
  4. پاورپوینت

سرفصل های دوره 0 سرفصل