مهارت های هفتگانه ICDL - سطح دو

در تاریخ 17 بهمن 1397

 • مدت زمان دوره

  25 ساعت
 • کد دوره

  7
 • امتیاز 5 از 5

اهداف دوره :

در عصر حاضر که تمامی فعالیت ها وابسته به فناوری اطلاعات و ارتباطات است، لازمه استخدام در سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی و موفقیت در هر شغل و سمت، آشنایی اولیه با مهارت های هفت گانه ICDL License می باشد.

به صورت رسمی، مدرک ICDL به عنوان یک مدرک بین المللی و رسمی شناخته می شود که در بیش از 150 کشور جهان معتبر است و بر طبق آمار رسمی جهان تا به امروز بیش از 14 میلیون نفر موفق به اخذ مدرک رسمی آن شده اند.

این دوره از هفت مهارت مبانی کامپیوتر، اینترنت، وب و چهار نرم افزار مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت به نام های WORD، EXCEL، ACCESS و POWER POINT تشکیل شده است. توانمند شدن در این هفت حوزه توانایی کار با کامپیوتر کارمندان را تضمین می کند و برای کارمندان، مهارتهای کامپیوتری قابل ملاحظه ای ایجاد می کند. بنابراین می توان گفت گذراندن این دوره برای پرسنل سازمان های و خود آن سازمان مزایای بسیاری را خواهد داشت. کاهش هزینه های پشتیبانی فناوری اطلاعات و کاستن از وقت تلف شده ناشی از فقدان دانش و روش های کاری غیر موثر در حوزه فناوری اطلاعات مهمترین دستاوردهای این سری آموزش می باشد.

این دوره از آموزش، پس از فراگیری بخش اول که حاوی سرفصل های مبانی کامپیوتر، اینترنت، وب و پاورپویتن بوده ارائه شده و در آن با هدف آشنایی و فراگیری دیگر نرم افزارهای مجموعه آفیس طراحی شده است. در این دوره سه نرم افزار بسیار کاربردی آفیس که در هر کسب و کاری مورد استفاده قرار می گیرد یعنی WORD، EXCEL و POWER POINT ارائه شده است.

محتوا:

 1. Word
 2. Access
 3. Excel

شرایط شرکت کنندگان:

در این دوره افراد ذیل صلاحیت شرکت را دارا خواهند بود:

1- کارشناسان و  کلیه کارمندان سازمان ها

2- مدیران میانی و ارشد سازمان ها

3- افرادی که دوره سطح یک ICDL را گذرانده اند

4- افراد در بدو استخدام

در این دوره چه آموزش هایی داده میشود؟

 • 1- فراگیری نرم افزار WORD و توانمندی در تدوین گزارشات، نامه ها و .... در آن

  2- آشنایی و توانمند شدن در استفاده از نرم افزار Excel و استفاده از پتانسیل های آن تحلیل داده ها، گزارشات مالی و ....

  3- آشنایی و استفاده از نرم افزار Access و استفاده از آن در مدیریت و نگهداری داده ها

سرفصل های دوره 0 سرفصل